Mida Teha, Kui Laenutaotlus Tagasi Lükatakse?

Sellise laenu perioodiks on 30 päeva. Kui pikaks ajaks on võimalik laenu võtta? See oleneb otseselt laenu suurusest ja laenufirma poolt pakutavatest võimalustest. Üldiselt on valikud üpriski paindlikud ning võite laenu võtta selliseks perioodiks nagu soovite. Suurematel laenudel on pikemad tagasimakse perioodid. Kiirlaen eeldab üldiselt päeva jooksul tagastamist, kuid ka sellise laenuliigi puhul on erandeid. Kontrollige enne laenamist kindlasti ettevõtte kodulehekülge, kus selle kohta rohkem infot peaks olema.

Kui võtate tarbimislaenu, siis ulatuvad selle tagasimakseperioodid kuni 5 aastani, seda juhul kui laenate maksimaalses ulatuses. Laenud – tingimused ja erandid Kas osalise tööajaga töötamisel antakse laenu? Suure tõenäosusega küll, kuid suurt rolli laenu võtmisel mängivad sellisel juhul laenu summad, teie muud kulutused ja konkreetse laenufirma tingimused.

Paljud kiirlaenu andvad ettevõtted küll soovivad, et nende klientidel oleksid täistööajaga töökohad ja laekuks vähemalt minimaalne netopalk, kuid maksehäirete puudumisel ei tohiks ka osalise ajaga tööga laenu võtmisel probleeme tekkida. Loomulikult peab netopalk olema püsiv ehk stabiilne. Mida teha, kui laenutaotlus tagasi lükatakse? Laenutaotlus lükatakse tagasi mitmetel erinevatel põhjustel.

Esimesena võib välja tuua selle, et laenu andev firma ei pidanud teie netopalka ehk sissetulekut piisavaks. Teiseks võivad takistuseks saada maksehäired või kehtivad kiirlaenud. Ettevõtted ei soovi juurde laenata isikutele, kes pole oma eelmisi kohustusi tagasi maksnud, sest arvavad et vana laenu kaetakse uuega. Samuti on laenu võtmisel oluline ka see, et teie kulud oleksid kontrolli all.

Credit24 võrkpalli ja sporti tõepoolest toetab! Tegelikkuses on Credit24 taga tuntud ja usaldusväärse laenupartner nii Baltikumis, sh ka Eestis, kui Soomes. See, kui põhjalikult taustakontrolli tehakse, sõltub laenuandjast, laenuvõtjast ning soovitud laenu summast ja laenu perioodist. Tulenevalt Eesti seadustest ei saa laenuandjad pakkuda võimalust anda laenu ilma taustakontrolli tegemata.

Kui laenutaotlusele antakse positiivne vastus, saad selle kohta kas e-maili või tekstisõnumi – olenevalt sellest, kuidas te laenuandjaga kokku leppisite. Raha jõuab Sinu pangaarvele üldjuhul mõne tunniga või isegi kiiremini. Mõned laenuandjad pakuvad ka võimalust taotleda kiirlaenu sularahas. Kui see on midagi, mida Sa eelistaksid, tuleks Sul valida laenuandja, kes sellist teenust pakub.

Muidugi on võimalik leida ka madalamat intressimäära pakkuvaid ettevõtteid ja kindlasti tuleks võrrelda erinevate kiirlaenude krediidi kulukuse määrasid. Selle asemel, et pimesi reklaami usaldada, uuri asja ja selgita välja, kas pakkumine ikka tasub end ära. Eriti palju tehakse soodsaid pakkumisi uutele klientidele, nii et isegi kui Sa oled alati kasutanud ühte firmat, siis järgmine kord laenu võttes tasuks uurida, mida teised ettevõtted Sulle pakuksid.

See, et Sul on varasemalt esinenud probleeme laenu tagasimaksetega, ei tähenda see, et Sa ei saa mitte mingil juhul uut laenu. Võimalik, et laenuandja soovib teada, mis oli makseraskuste põhjuseks ja kuidas Sa seekord seda vältida plaanid. Laenuandjad eelistavad vaadata Sinu hetkeolukorda, plaane ja sissetulekuid, kui viie aasta taguseid probleeme.

Maksehäirega laenu taotlemise korral on suureks abiks üks järgnevast:. Kiirlaen maksehäirega pole ainus valik, vaid kui soov on uue laenuga vanad laenud tagasi maksta, tasub kaaluda laenu refinantseerimist. Paljud Eesti laenuandjad nagu näiteks Bondora või Inbank võimaldavad e-isikutuvastust, mille vahendusel tuvastatakse su isik veebikaamera vahendusel.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *